Hodowlę rozpoczęliśmy w roku 1997, a pierwszym bouvierem rodu
 "z Flandryjskiego Gniazda" była nasza bouvierka Ch. Gracja. Jednak fundament naszej hodowli stanowi jej córka Ch. Borgia Gracja z Flandryjskiego Gniazda, która jest matką wielu pięknych Championów na całym Świecie. Obecnie wraz z nami mieszkają poza Borgią jej córka Ch.Dustie oraz jej wnuczka Ch. Klementyna. Od roku 1997 w naszej hodowli urodziło się 75 szczeniąt w 11 miotach. Naszym głównym celem jest hodowanie zdrowych i pięknych bouvierów o fantastycznych charakterach. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja nowych właścicieli szczeniąt urodzonych w naszym domu. Nasze szczenięta mieszkają w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Szwajcaria, Niemcy, Hiszpania, Irlandia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Czechy, Polska, a także USA, Kanada i nawet Turcja.

Nasze psy są naszymi przyjaciółmi, mieszkają w domu i w ogrodzie jako członkowie rodziny. W naszej hodowli rodzą się jedynie ekskluzywne mioty szczeniąt (raz w roku, bardzo rzadko dwa razy w roku) po starannie dobranych rodzicach. Nasze suczki kryjemy jedynie najlepszymi psami Świata. Podstawą naszej hodowli jest holenderska linia bouvierów Vanenblikhoeve, która stanowi główną linię w rodowodach naszych psów i szczeniąt urodzonych w naszej hodowli.

Jesteśmy rodziną miłośników bouvierów: Magda - oficjalny właściciel hodowli, doktor nauk weterynaryjnych, lekarz weterynarii, adiunkt na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie, Karol, a także Jadwiga oraz Jacek ( www.jacekostrowski.eu ). Magda jest również autorem pierwszej polskiej książki o bouvierach, książki o posokowcach i tłumaczem książek weterynaryjnych.

 
 

 

 

dr n. wet., lek. wet.

Magdalena Ostrowska - Król

Wiatraki 46

09-402 Płock

tel. 0-602 852 340

e-mail:

bouvier@wp.pl

bouvier@tlen.pl